Przejdź do głównej zawartości

Jak wyglądają szkolenia online?

Coraz więcej firm decyduje się na umożliwienie zatrudnionym podejmowania pracy w trybie online. Każdy z zatrudnionych może realizować wyznaczone obowiązki z miejsca zamieszkania lub z kawiarni. Taka forma zatrudnienia wymaga od pracownika ogromnej samodyscypliny, natomiast ze strony zatrudniającego wiedzy na czym polega zarządzanie praca zdalna.


Innym wyzwaniem przed którym stają jest poszerzanie wiedzy. Stąd tak popularną formą są szkolenia online z różnego zakresu. Mają do nich dostęp zaproszone osoby. Wystarczy, że posłużą się wysłanym za pośrednictwem poczty mailowej linkiem.

Na szkolenia w takim trybie zapisać się można także indywidualnie, w celu poszerzenia własnej wiedzy i zainteresowań, a także wzmocnienia swojej pozycji na rynku pracy. Natomiast osoby zarządzające zakładem pracy decydują się na zapisanie swoich pracowników na szkolenia online, aby poszerzyć ich kompetencje i wprowadzić usprawnienia w miejscu pracy.

Każdy uczestnik szkolenia dostaje dostęp do platformy edukacyjnej, a także zaproszenie na webinary, które realizuje się w ramach wybranego programu. Największą zaletą związaną z formą zdalną zdobywania wiedzy, jest podział kursu na etapy. Całość jest rozłożona na kilka sesji, a nie omawiana podczas ośmiu godzin non-stop. Kursanci wykonują dodatkowe ćwiczenia. W przypadku wątpliwości zadają pytania opiekunowi szkolenia. Jeśli jest ono wyjątkowo ważne - wyjaśnia się je w ramach webinaru, a w przypadku gdy jest to kwestia doprecyzowania jakiegoś tematu, nauczyciel odsyła odpowiedź każdemu w indywidualnej wiadomości.


Zobacz blog o szkoleniach i HR: https://trzeszczany.edu.pl


Szkolenia online kończą się w większości przypadków egzaminem. Ma on na celu potwierdzenie nowych kwalifikacji. Po uzyskaniu odpowiedniej ilości punktów, uczestnikom wystawiony zostaje certyfikat.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Czym jest fintech?

Biznes w internecie ostatnimi etapy to spore wyzwanie. Coraz dużo pojawiających się firm, które świadczą usługi finansowe i z branży technologicznej, a toż nie jedyne możliwości. Fintech to słowo, które powstało z połączenia dwóch wyrazów z języka angielskiego financial technology. Obecnie nie ma jednej spójnej definicji, jednak w kilku słowach podsumowania fintech określa dynamicznie uczące się branże finansowe oraz firmy, które je mogą stworzyć oraz sprawnie dostarczyć. W stanięciu biorą udział najnowsze możliwości technologiczne, które dają szansę na dostarczenie nowoczesnych usług finansowych, podczas tego procesu najczęściej wykorzystywany jest szeroko powszechny internet. Nowoczesne technologie dają możliwość powstania nowych, jeszcze nieznanych modeli biznesowych, aplikacji a także produktów, które mają kolosalny wpływ na rynek finansowy, nie zapominając o różnego typu procesach. Polska wbrew wielu opiniom jest krajem dobrze radzącym sobie w branży technologicznej w bankowości,

Jak najbezpieczniej płacić w internecie?

Rozwój handlu internetowego działa w znacznie szybkim tempie. Coraz więcej osób korzysta z zakupów sieciowych. Wraz ze zwiększoną ilością transakcji online, wzrasta zagrożenie powodowane niefrasobliwością osób korzystających z tej formy. Zagrożenie atakami hakerskimi wymusza na organizatorach internetowej sprzedaży zwiększenia zabezpieczeń. Istnieje kilka sprawdzonych sposobów dokonywania bezpiecznych płatności w sieci. Sprawdzone bezpieczne metody płacenia online. 1. Zapłata kartą – powszechnie uznawana za najbezpieczniejszą formę płacenia w internecie. Z racje na powszechność tej formy realizowania transakcji, wszyscy prowadzący sprzedaż w sieci umożliwiają jej wykonywanie. Jak zrobić taką operację, krok po kroku w skrócie: - wybrać na stronie sprzedawcy taką formę płatności - po przekierowaniu wpisuje się podstawowe dane z karty: imię nazwisko, nr karty, datę ważności, kod zabezpieczający - poczekać na na autoryzację ze strony banku zazwyczaj dwustopniową - po weryfikacji następuje